Verification: 53d6f69cda1263c3

Комп'ютерна грамота

Базовий компонет визначає зміст і структуру дошкільної освіти за його інваріантною і варіативною складовими.

Навчання дітей дошкільного віку комп'ютерній грамоті входить до варіативної складової. Дошкільнят навчають способом керування комп'ютером за допомогою клавіатури (миші), здатності розуміти і використовувати спеціальну термінологію (клавіатура, екран, програма, диск, клавіша, комп'ютерні ігри тощо) та елементарним прийомам роботи з комп'ютером у процесі виконання ігрових та навчально-розвивальних програм, створених для дітей дошкільного віку.

В нашому закладі організована робота з навчання дітей старшого дошкільного віку комп'ютерній грамоті на основі гурткової роботи. Проводить заняття вихователь Гудкова Олена Вікторівна.

Розклад занять гуртка

"Комп'ютерна грамота для дітей

старшого дошкільного віку

НВК № 46 "Веселка"